Trans National Trabant Tour 2007S dotazy, nápady i kritikou se obracejte sem:
Dan Přibáň
telefon: 776 10 25 25
e-mail: transtrabant@transtrabant.czDan PřibáňDan Přibáň
Vedoucí expedice
Milovník ozubených koleček, nadšený cestovatel a filmař, i když v posledních letech spíše koordinátor filmařů. Zakladatel o. s. UnderFilm a nezávislé filmařské společnosti Klok TV. Byl členem a organizátorem expedic do zapomenutých částí Libyjské pouště, do Kurdistánu a na bájnou horu Ararat (5137 m). Automobilem projezdil bez zázemí hotelů a kempů Evropu od jihu k severu a od západu k východu.

Jan Martin KozelJan Martin Kozel
Kameraman a scénárista
Od svých 15 let natáčí krátké hrané, experimentální i dokumentární snímky. Jeho zfilmovaná romská pohádka byla podpořena grantem Magistrátu hlavního města Prahy, celoroční činnost projektu "Imago mundi - svět v obrazech" podpořena grantem agentury Mládí pro Evropu. Zakladatel o. s. UnderFilm a vedoucí Autorských projekcí.

Vladislav RůžičkaVladislav Růžička
Lékař a reportér
Narozdíl od ostatních členů výpravy jen nadšený filmový konzument a vzhledem k občasným přetlakům skrytého literárního já hlavní zapisovatel palubního deníku. V roce 2005 absolvoval Lékařskou fakultu a tudíž bude obhospodařovat lékárničku, měnit nepitnou vodu v „pitnou“ chlornanovými tabletami, podávat zničeným cestovatelským útrobám balíčky živočišného uhlí a v neposlední řadě též šířit mezi bezzubými domorodci osvětu ústní hygieny.
 
Podporujeme
Výstavba sluneční školy v Indickém Himaláji

Výstavba sluneční školy v Indickém Himaláji.

Konvenční názory jsou zkázou naší duše

9.-11. listopad / Praha
Festival propojí umění, hudbu a mystiku střední Asie a nabídne široké i odborné veřejnosti nevšední a zajímavý multikulturní zážitek.